Gaming monitor 49" Samsung Odyssey OLED G9 G910, 144Hz, 0.03ms, OLED, FreeSync, G-Sync, 5120x1440 (LS49DG910SIXCI)
Артикул: LS49DG910SIXCI
Нет в наличии
Article: LS49DG910SIXCI
Product code: 3730034
Out of stock
Samsung Odyssey OLED G9 G910 is a 49-inch curved monitor with Dual QHD (5120x1440) resolution and 144Hz. The OLED panel provides deep blacks, high contrast and accurate color reproduction. The 0.03ms response time and AMD FreeSync Premium Pro support ensure smooth gaming without lags or tearing. Automatic brightness adjustment and anti-burn-in features extend screen life. Picture-by-Picture allows you to work with two sources simultaneously, and the slim metal case adds style to any set-up.
Official
warranty
Components
only new
Recommends
GamingPC
Price:
64 974
Нет в наличии
Technical specifications
Monitor BrandSamsung
DiagonalOver 50"
Display resolution5120x1440
Matrix typeOLED
Refresh rate144 Hz
Frameless monitorYes
Game technologiesAMD FreeSync
Game technologiesNvidia G-Sync
Height adjustmentYes
InterfaceHDMI, DisplayPort
Note
Samsung Odyssey OLED G9 G910
Unique experience with OLED
Dive into shadows with deep blacks
Lightning-fast speed
OLED technology with 144Hz refresh rate delivers 0.03ms (GtG) instantaneous response for a smooth gaming session.